Interjöörifotograaf Kelli Kook
Interjöörifotograaf Kelli Kook
Interjöörifotograaf Kelli Kook
interjöörifoto

Vajad atraktiivseid fotosid oma ettevõtte turundamiseks või portfoolio täiendamiseks?

Interjööri fotograafia hõlmab ruumide, mööbli, aksessuaaride või toodete pildistamist. Oluline on edasi anda ruumi atmosfääri ja selle eripärasid, hubasust ja mugavust, näha ja kajastada dekoratiivseid ideid ja objekti omapära või luua atraktiivne keskkond erinevatele toodetele.

Teenust tellivad kõige sagedamini sisekujundajad, sisearhitekstid, majutusasutused, ettevõtted, kes vajad oma kontori või äripinna jäädvustamist turunduslikul eesmärgil või toodete presenteerimist interjööris.

hind 120 €/tund
15-20 töödeldud fotot
Fotod kätte vastavalt kokkuleppele.
Transpordikulu 0,5 €/km lisandub objektile, mis asub Tallinna südalinnast kaugemal kui 30 km.
Tagasiside

Mida teised arvavad?

Kelli teeb oma tööd suure kire ja pühendumisega. Ta on professionaalne fotograaf, vaieldamatult üks oma ala parimatest. Tal on eriline oskus tabada lihtsaid ja väikseid detaile ning teha mõnusa emotsiooniga pilte. Tema fotod ületavad iga kord ootusi. Ise on ta väga sooja ja positiivse energiaga inimene.

Helen Türkson
Helen Türkson
TTÜ Üliõpilasküla

Kelli oskab kohe kinnisvara niimoodi pildile püüda, et kumab läbi ruumi õige tunne. Mu ehitus- ja sisustustiim on väga rõõmus, et nende töö ja vaev on õiglaselt jäädvustatud. Käisin läbi mitmeid fotograafe enne kui jõudsin Kellini ja rohkem ei ole mul tarvis otsida – kutsun Kelli kas või teise Eesti otsa pildistama, sest usaldan täielikult tema pakutud kvaliteeti.

Marit Shethia
Marit Shethia
Kena Kodu OÜ

GALERII

Tehtud tööd

Soovid kursis olla minu tegemistega?

Infot minu värskeimatest projektidest ja tegemistest leiad Instagramist.