FOTOGRAAF JA GRAAFILINE DISAINER

Kelli Sevilla Kook

Mina olen fotograaf ja graafiline disainer Kelli Sevilla Kook. Mul on hea meel, et oled jõudnud minu kodulehele. Loodan, et saan sulle oma oskustega kauslik olla.

Inimeste pildistamine

Ma armastan pildistada inimesi, nende lugusid ja lembehetki.

Perefotograafina on minu jaoks oluline luua pildistamiseks mõnus pingevaba õhkkond ning  võita laste poolehoid ja tähelepanu. Soovin, et üks 60-minutiline fotosessioon looduses oleks lõbus väljasõit ja kvaliteetselt veedetud aeg perega.

Kui vajad peegeldust oma tõelisest olemusest, siis sobiks sulle individuaalne fotosessioon looduses. Viiksin sind väikesele fotorännakule, et jäädvustada sinu unikaalset ilu ja lugu.

Loe inimeste pildistamise kohta lähemalt ja anna mulle märku, kui vajad lisa informatsiooni.

Kinnisvara ja interjööri pildistamine

Minu eriliseks kireks on interjööri pildistamine. Naudin ruumi disaini ja valguse koosmõju. Mulle meeldib pildistamisel otsida parimat rakurssi, et rõhutada ilu, ideed, olemust või värvide mängu. On suur rõõm töötada koos sisekujundajate ja arhitektidega, et aidata luua proffessionaalset portfooliot või kõnekaid turundusmaterjale.

Kinnisvara pildistamisel müügi või üüri eesmärgil pean oluliseks ruumi ilu ja potentsiaali esile toomist. Kinnisvara ostja või üürnik soovib piltidel näha ruumi unikaalseid omadusi ning võimalusi oma visiooni teostamiseks. Fotod sinu kinnisvarast kätte kahe tööpäeva jooksul!

Tutvu minu kinnisvarafoto porfoolioga, et otsustada, kas saaksin sind pildistamisega aidata.

Graafiline disain

Olen töötanud graafilise disainerina üle 10 aasta. Kujundan ettevõtetele erinevaid reklaam-, print-, digi- ja sotsiaalmeedia materjale, aitan foto- ja videomaterjali loomisel ning olen toeks nõu ja jõuga erinevates projektides.

Kui vajad oma ettevõttele uut logo, visiitkaarte, sotsiaalmeedia kujundusi, siis anna endast märku või tutvu minu graafilise disaini portfoolioga.

Soovid kursis olla minu tegemistega?

Infot minu värskeimatest projektidest ja tegemistest leiad Instagramist.